jak wydrukowac ubezpieczenie oc

Czy można wydrukować polisę OC?

Czy polisę OC trzeba mieć przy sobie Jeśli kupisz polisę online, odpowiednie potwierdzenie otrzymasz na podany przez siebie adres mailowy. Możesz je wydrukować i mieć przy sobie w momencie podróży samochodem.

Czy polisa OC musi być wydrukowaną?

Odpowiedź na pytanie, czy trzeba wozić ze sobą dowód rejestracyjny i druk potwierdzający posiadanie polisy OC jest zatem jasna. Nie trzeba. Warto jednak pamiętać, że ubezpieczenie OC pozostaje obowiązkiem, a za jego brak lub chociaż minimalną przerwę w ciągłości ubezpieczenia grożą dotkliwe kary finansowe.

Czy ubezpieczenie OC można mieć w telefonie?

Dla takich zapominalskich dziś pojawia się świetna opcja – w aplikacji mObywatel uaktywniła się nowa pozycja – mPojazd, która umożliwia przechowywanie w telefonie cyfrowych kopii dowodu rejestracyjnego i polisy OC. Z usługi mogą korzystać osoby, które są właścicielami lub współwłaścicielami pojazdów.

Czy trzeba mieć przy sobie potwierdzenie zapłaty OC?

Nadszedł dzień, na który od dawna czekało wielu kierowców! W poniedziałek 1 października dowód rejestracyjny i polisę OC możesz zostawić w domu. W razie kontroli – za brak przy sobie tych dokumentów – nie dostaniesz mandatu.

Co jest potwierdzeniem polisy OC?

Dowód zawarcia ubezpieczenia honorowany przez policję

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: