jak ustalić stopę procentową składki na ubezpieczenie wypadkowe 2019

Jak ustalić stopę procentową składki wypadkowej?

Stopa procentowa składki na ubezpieczenie wypadkowe wynosi 50% najwyższej stopy procentowej ustalonej na dany rok składkowy dla grup działalności. Od 1 kwietnia 2022 r. najwyższa stopa wynosi 3,33%, a więc połowa to 1,67% podstawy wymiaru.

Jak obliczyć składkę wypadkowa 2019?

wysokość stopy procentowej składki na ubezpieczenie wypadkowe w roku składkowym, który trwa od 1 kwietnia 2019 r. do 31 marca 2020 r. wynosi 1,67% (50% najwyższej stopy procentowej ustalonej na w/w rok składkowy dla grup działalności).

Jak zmienić stopę procentową składki na ubezpieczenie wypadkowe w płatniku?

Gdy na ekranie pojawi się okno „Kartoteka płatnika”, przechodzimy na zakładkę „Inne dane”. Następnie w bloku „Stopa procentowa składki na ubezpieczenie wypadkowe” klikamy polecenie „Dodaj” (rys.

Jak wyliczyć składkę na ubezpieczenie wypadkowe?

Właściwą dla nich wysokością stopy procentowej składki na ubezpieczenie wypadkowe jest wysokość 50% najwyższej stopy procentowej składki ustalonej dla grup działalności na dany okres. W roku składkowym od 1 kwietnia 2022 r., najwyższa stopa procentowa składki wynosi 3,33%.

Jak ustalić stopę procentową składki na ubezpieczenie wypadkowe 2022?

wysokość stopy procentowej składki na ubezpieczenie wypadkowe w roku składkowym, który trwa od 1 kwietnia 2022 do 31 marca 2023, nie zmienia się i wynosi 1,67% (50% najwyższej stopy procentowej, ustalonej na rok składkowy dla grup działalności).

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: