jak sprawdzic ubezpieczenie samochodu w norwegii

Jak sprawdzic czy samochód jest zadluzony w Norwegii?

Przed nabyciem konkretnego pojazdu dobrze jest sprawdzić jego stan formalny. W Norwegii można to zrobić, wysyłając SMS pod numer 2282 o treści REGNR [Numer rejestracji pojazdu].

Jak sprawdzic historię auta z Norwegii?

Dostęp do powyższych danych, a także informacji, kto jest właścicielem samochodu, możliwy jest także drogą SMS-ową. W treści wiadomości trzeba wpisać ciąg liter REGNR, po spacji numer rejestracyjny pojazdu, szczegóły dotyczące którego chce się uzyskać, a następnie wysłać je na numer 2282.

Jak sprawdzić na kogo jest zarejestrowany samochód w Norwegii?

Wystarczy wysłać wiadomość tesktową SMS z numerem rejestracyjnym pod nr 2282 ,a zaraz po tym otrzymasz SMS powrotny z informacją właściciela. Dodatkowo można uzyskać informacje, kiedy upływa termin kontroli pojazdu.

Gdzie można sprawdzić czy samochód jest ubezpieczony?

Sprawdzenie OC można dokonać na stronie www.ufg.pl i www.historiapojazdu.gov.pl. Ważność polisy OC można również sprawdzić za pomocą aplikacji mobilnych – „Na Wypadek” i „UFG Kup Auto”.

Jak sprawdzic EU Kontroll w Norwegii?

Wystarczy, że wyślemy wiadomość 2282 o treści REGNR wraz z numerem rejestracyjnym samochodu. Pożądane informacje przyjdą do nas w wiadomości zwrotnej. Datę EU Kontroll sprawdzimy również na stronie Statens Vegvesen.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: