Jak sprawdzić dach w kabriolecie?

Jak dbac o dach w kabriolecie?

Do pielęgnacji dachu cabrio wystarczą zwykły szampon i szczotka – czyścimy nimi całość dachu, pamiętając o dokładnym wypłukaniu piany. Niemniej, w naszym sklepie znajdziesz również wiele specjalnych środków czyszczących do kabrio np. High Tech Fabric Guard.

Ile kosztuje konserwacja dachu w kabriolecie?

Usługa czyszczenia i impregnowania dachu kosztuje około 300 zł. Usługa czyszczenia i impregnowania dachu kosztuje około 300 zł. Jazda kabrioletem z otwartym dachem to wielka frajda i czysta przyjemność.

Jak często impregnować dach w kabriolecie?

Poza myciem ważna jest również impregnacja dachu cabrio. Odpowiednie środki chronią przed wnikaniem wilgoci i brudu oraz przedwczesnym płowieniem tkaniny w wyniku kontaktu z promieniami UV. Aby uniknąć przykrych niespodzianek, specjaliści zalecają wykonywać te czynności minimum raz do roku.

Z jakiego materialu jest zrobiony dach w kabriolecie?

Nasz materiał na dach cabrio powstaje z wytrzymałego płótna poliestrowo-winylowego. Posiada dużą gramaturę i bardzo gęsty splot nici, przez co tkanina jest mocna i trwała.

Jak zabezpieczyć dach cabrio?

Konserwacji dokonać możemy przy pomocy specjalnego środka do impregnacji dachu cabrio (np. Sonax Preparat do konserwacji i pielęgnacji dachu Cabrio 300ml). Warto zaznaczyć, że proces ten wykonujemy jedynie na suchej powierzchni.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: