Jak sprawdzic akcje serwisowe w BMW?

Jak sprawdzić akcje serwisowe BMW?

BMW nie publikuje takiej listy. Zakwalifikowanie pojazdu do danej Akcji można sprawdzić poprzez platformy serwisowe BMW w dowolnym Autoryzowanym Serwisie.

Jak sprawdzic akcje serwisowe?

Sprawdź listę akcji serwisowych Wejdź na stronę www.nhtsa.gov/recalls i wprowadź numer VIN. Twój samochód nie jest objęty żadną akcją serwisową, jeżeli nic nie pojawi się na liście wyników.

Co to znaczy akcja przywoławcza?

W przypadku, gdy w wyznaczonej przez Producenta partii pojazdów może wystąpić potencjalna usterka mająca wpływ na bezpieczeństwo ogłaszana jest akcja przywoławcza oraz uruchamiane są odpowiednie procedury. Producent informuje o tym fakcie swoje Centrale w danych krajach lub Importerów.

Jak sprawdzić akcje serwisowe Audi?

Kierowcy, którzy martwią się o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich mogą sprawdzić, czy ich auto obejmuje akcja serwisowa na stronie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, gdzie podane są numery VIN aut, które kwalifikują się do serwisu.

Jak sprawdzić elektroniczną książkę serwisową BMW?

Re: Elektroniczna książka serwisowa Kiedy jedziemy do ASO na serwis, po serwisu ASO wprowadza informacje o nim na serwerze BMW. Następnie pojazd jest podłączony do sprzętu diagnostycznego i przez specjalną funkcję serwisową ta informacja jest przenoszona w głowicy samochodu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: