Jak sprawdzić akcje serwisowe BMW?

Jak sprawdzić czy auto podlega akcji serwisowej?

Wejdź na stronę www.nhtsa.gov/recalls i wprowadź numer VIN. Twój samochód nie jest objęty żadną akcją serwisową, jeżeli nic nie pojawi się na liście wyników. Jeżeli jednak będzie wymieniona jakaś akcja serwisowa, to musisz sprawdzić jej szczegóły i jak najszybciej podjąć odpowiednie działanie.

Co to jest akcja serwisowa?

Akcja serwisowa to czynności zlecone autoryzowanemu serwisowi do wykonania podczas wizyty klienta w serwisie, bez konieczności wzywania klienta do serwisu.

Jak sprawdzić akcje serwisowe Ford?

Skąd mam wiedzieć, że mój pojazd jest objęty jakimś wezwaniem do serwisu (akcją serwisową z przywołaniem)? Aby stwierdzić, czy pojazd jest objęty wezwaniem do serwisu, przejdź do witryny Ford Etis i wprowadź numer pojazdu VIN.

Jak sprawdzić czy auto jest jeszcze na gwarancji?

Numer VIN to w zasadzie Numer Identyfikacyjny Pojazdu i jest to 17-znakowy numer składający się z cyfr i alfabetu. Numer ten jest unikalny dla każdego samochodu i żadne dwa samochody nie mają tego samego numeru VIN. Musisz znaleźć numer VIN, aby sprawdzić swoją pozostałą gwarancję.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: