Jak sobie radzić z bólem głowy po cesarce?

Jak długo boli głowa po cesarce?

Zakłada się, że mieści się w okresie sześciu tygodni, jednak w przypadku powrotu do stanu sprzed ciąży po wykonaniu cięcia cesarskiego ten czas może się wydłużyć do ośmiu tygodni. W ciągu tych dwóch miesięcy od przyjścia dziecka na świat powinny ustać bóle brzucha oraz głowy i pleców, a także krwawienia z pochwy.

Co na ból po cesarce?

Ból brzucha po cięciu cesarskim jest zazwyczaj tępy, palący w okolicy rany pooperacyjnej, wzmaga się podczas wstawania z łóżka lub siadania. Związany jest z gojeniem się rozciętych powłok brzusznych i może się utrzymywać do około 2 tygodni po porodzie.

Jak długo boli kręgosłup po cesarce?

Charakterystyczny jest także ból pleców w okolicy znieczulenia zewnątrzoponowego – to objaw niepożądany, który mija po kilku dniach.

Czy po cesarce boli glowa?

Może pojawić się silny ból głowy. Są to normalne objawy, ale jeśli jesteś tym zaniepokojona, pytaj lekarza. Jeśli miałaś znieczulenie ogólne, po wybudzeniu mogą męczyć Cię nudności i wymioty, a także ból głowy i gardła oraz osłabienie.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: