Jak prawidłowo wykonać depilację woskiem?

Jak depilować woskiem krok po kroku?

Dociśnij wosk za pomocą pasków bawełny i odczekaj aż ostygnie. Zdecydowanym i energicznym ruchem zerwij paski pod włos, zaczynając od tego, który nałożyłaś jako pierwszy. Zmyj resztki wosku za pomocą oliwki. Delikatnie nałóż preparat łagodzący i ciesz się gładką skórą!

Jak prawidłowo zrobić depilacji?

Na pokryte woskiem ciało nałóż pasek fizelinowy zaczynając od dołu i potrzyj dłonią, aby dobrze przylgnął do wosku. Pasek zerwij jednym, energicznym ruchem – zawsze rób to pod włos i równolegle do depilowanej powierzchni. Drugą ręką naciągnij skórę w przeciwnym kierunku – zabieg będzie o wiele mniej bolesny.

Co ile trzeba robić depilację woskiem?

Zabieg depilacji woskiem wykonujemy około raz w miesiącu (gładka skóra utrzymuje się w przedziale czasowym 3-6 tygodni) uwzględniając indywidualne potrzeby i tempo wzrostu włosa u każdej klientki.

Jak podgrzac wosk do depilacji w domu?

Wosk należy podgrzać w garnku z ciepłą wodą lub mikrofalówce, aczkolwiek dużo wygodniejszym rozwiązaniem są specjalne podgrzewacze do nakładania wosku w rolkach. Dzięki nim aplikacja wosku jest nie tylko łatwiejsza i szybsza, ale i dokładniejsza od nakładania ciepłego wosku szpatułką.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: