Jak poruszać się po Fuerteventura?

Jak dluga jest Fuerteventura?

Razem z wyspami Lanzarote i Gran Canaria tworzy prowincję Las Palmas. Powierzchnia wyspy wynosi 1659,74 km², zamieszkuje ją 113 275 osób (2018)….FuerteventuraPaństwoHiszpaniaWspólnota autonomicznaWyspy KanaryjskieAkwenOcean AtlantyckiPowierzchnia1659,74 km²

Jak podróżować po Fuerteventurze?

Wyspa Fuerteventura jest największa po Teneryfie i wyróżnia się z uwagi na bycie najbardziej płaską z całego archipelagu Wysp Kanaryjskich, co sprzyja szybkiej i prostej możliwości poruszania się. Posiada autobusy, taksówki, samochody do wynajęcia i inne pojazdy dla objechania tej wyspy jak każdemu najlepiej odpowiada.

Jak dojechać z lotniska Fuerteventura do Costa Calma?

Do Costa Calma można się również dostać komunikacją autobusową, z lotniska kursuje linia nr 10 w kierunku Morro Jable (cztery kursy w dni robocze, trzy w soboty, dwa w niedziele i święta, koszt ok. 8 euro). Sieć głównych dróg skupia się na bardziej dostępnym wschodnim wybrzeżu oraz w centrum wyspy.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: