Jak płaci się za samochód w salonie?

Ile dealer płaci za samochód?

W Polsce prowizje te wynoszą zazwyczaj 4% i 3%. Tym samym wartość pojazdu w Polsce wynosi już 12 690 Euro. W Niemczech prowizje te wynoszą wprawdzie sumarycznie ok. 10%, ale i tak wartość pojazdu to zaledwie 11 000 Euro.

Jak odebrać samochód z salonu?

Wyjazd nowym samochodem jest możliwy dopiero po wydaniu tablic rejestracyjnych wraz z naklejką kontrolną i tymczasowym dowodem rejestracyjnym. Nie możemy również zapominać o polisie ubezpieczeniowej. Bez tych dokumentów, dealer nie wyda zgody na opuszczenie samochodu, nawet na lawecie.

Jak się płaci za samochód?

Wypełniony formularz PCC-3 trzeba złożyć w centrum obsługi w urzędzie skarbowym, wysłać pocztą lub drogą elektroniczną. Z kolei kwotę podatku od kupna samochodu można wpłacić w kasie urzędu skarbowego w miejscu zamieszkania bądź wysłać przelewem na konto urzędu.

Ile dostanę w komisie za auto?

Najczęściej w przypadku jeśli samochód nie wymaga żadnego wkładu finansowego, pracownik skupu samochodów zaproponuje 70-80% jego realnej wartości.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: