Jak otrzymać kartę apteczną z PZU?

Jak aktywować kartę apteczną w PZU?

W celu aktywacji Karty aptecznej ubezpieczony niezwłocznie po jej otrzymaniu dzwoni na Infolinię Grupy PZU. Aktywacji Karty aptecznej dokonuje się na podstawie danych osobowych ubezpieczonego oraz numeru identyfikacyjnego Karty aptecznej. Karta apteczna jest aktywna najpóźniej w dniu następnym.

Czy w aptekach internetowej można placic karta apteczna PZU?

Tak realizujemy. Rodzaj produktów określa Pani umowa. Apteka nie może sprawdzić tego wcześniej-dopiero w momencie trasakcji.

Jak znaleźć aptekę PZU?

Jeśli nie posiadasz karty – lokalizację aptek sprawdzisz pod numerem 801 102 102 (opłata zgodna z taryfa operatora).

Jak aktywować kartę Epruf PZU?

Co istotne – wydawana karta jest nieaktywna i wymaga działań ze strony właściciela. W tym celu niezwłocznie należy zadzwonić na infolinię PZU, podając dane osobowe oraz numer identyfikacyjny. Karta zostanie aktywowana w ciągu kilkunastu godzin – najpóźniej w następnym dniu.

Jak dziala karta apteczna z PZU?

W formie bezgotówkowej – w aptece Wręcz farmaceucie Kartę apteczną. PZU zapłaci za Twoje zakupy w ramach limitu dostępnego na karcie. Jeżeli wartość Twoich zakupów będzie wyższa niż dostępny limit, dopłacisz brakującą kwotę.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: