Jak nazywa się Opel w Stanach?

Jak się nazywa Opel w Ameryce?

GM wprowadza do sprzedaży w czwartym kwartale 2011 roku Buicka Verano, który jest w zasadzie amerykańskim odpowiednikiem Opla Insignii. Verano będzie pierwszym autem amerykańskiej marki w segmencie kompaktowych luksusowych sedanów.

Czy Buick to Opel?

Nowy Buick Regal niezbyt stara się ukryć swoje pokrewieństwo z modelem marki Opel, która w chwili obecnej jest najważniejszym samochodem niemieckiego producenta. Jako rynkowa nowość ma przyciągnąć nowych klientów i poprawić sytuację finansową spółki.

Czy Opel i Vauxhall to to samo?

Vauxhall – charakterystyka marki Oferta Vauxhalla składa się z tych samych modeli samochodów co Opla, z tą różnicą, że marka Vauxhall obecna jest wyłącznie na rynku w Wielkiej Brytanii, będąc zarazem jednym z najstarszych producentów samochodów w tym kraju.

Czy Opel jest niemiecki?

Krótko: czy Opel jest niemiecki? Tak. Zarejestrowany w Niemczech (Rüsselsheim, Hesja – 40 km od zach. granicy Bawarii), ma centrum projektowe w Niemczech, część modeli produkuje w Niemczech i został założony (w 1862 r.)

Dlaczego Opel w Anglii nazywa się inaczej?

Widoczne na samochodach logo to znak firmy Vauxhall. Upadającą kilkadziesiąt lat temu firmę przejął Opel. Jednak ze względu na sentyment i powszechną akceptację dla „własnej” marki zostawiono oryginalną nazwę. W ten sposób Opel sprzedaje swoje samochody, a Brytyjczycy myślą, że mają „swojego” Vauxhalla.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: