jak kontynuować ubezpieczenie grupowe pzu

Jak przedłużyć ubezpieczenie w PZU?

zadzwoń pod numer 801 102 102 (opłata zgodna z taryfa operatora), jeśli chcesz kontynuować ubezpieczenie samochodu, domu, następstw nieszczęśliwych wypadków, OC w życiu prywatnym, PZU Edukacja, zaloguj się na moje.pzu.pl, jeśli kupiłeś ubezpieczenie samochodu albo domu przez internet/telefon.

Jak sprawdzić ubezpieczenie grupowe w PZU?

Zadzwoń – 801 102 102 (opłata zgodna z taryfą operatora). Odwiedź nasz oddział. Załóż konto w serwisie mojePZU i zyskasz dostęp do wybranych polis majątkowych i życiowych. Zarejestruj się lub zaloguj do mojePZU.

Kiedy wygasa ubezpieczenie grupowe PZU?

Czas trwania umowy w polisie grupowej Ubezpieczenie grupowe, które możemy nabyć w miejscu zatrudnienia, posiada umowę zawieraną na 12 miesięcy. Z każdym rokiem ubezpieczony może przedłużyć swoją ochronę o kolejne 12 miesięcy.

Jak sprawdzić sumę ubezpieczenia PZU?

Wypełnij formularz internetowy – uzyskasz informacje o kwocie, która pozostała do zapłaty. Zadzwoń – 801 102 102 (opłata zgodna z taryfą operatora).

Jak zachować ciągłość ubezpieczenia?

Po OC krótkoterminowym należy wykupić kolejne ubezpieczenie Trzeba wykupić kolejną polisę, aby zachować ciągłość ubezpieczenia obowiązkowego.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: