jak działa ubezpieczenie luxmed

Jak korzystać z ubezpieczenia w LUX MED?

Jak korzystać z ubezpieczenia?Portalu Pacjenta na www.luxmed.pl lub przez bezpłatną aplikację mobilną dostępną na systemy Android oraz iOS.Ogólnopolskiej infolinii pod numerem 22 33 22 888.

Co obejmuje mój pakiet LUX MED?

Standardowy pakiet LUX MED zapewnia konsultacje do specjalistów alergologii, chirurgii ogólnej, diabetologii, ginekologii, laryngologii, nefrologii, neurologii, okulistyki, pulmonologii, reumatologii i urologii. Zakres ten dotyczy pacjentów powyżej 18 roku życia.

Na czym polega ubezpieczenie prywatne?

Ubezpieczenie prywatne zdrowotne wykupuje się w danym towarzystwie i jest to polisa dobrowolna. Najczęściej opłacana jest raz w miesiącu i w ramach niej możemy skorzystać z pomocy specjalistów, badań laboratoryjnych, często też nawet zabiegów oraz operacji.

Czy prywatne ubezpieczenie zdrowotne obejmuje pobyt w szpitalu?

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne zazwyczaj obejmuje: ubezpieczenie medyczne – gwarantuje leczenie ambulatoryjne; ubezpieczenie szpitalne – umożliwia hospitalizację w placówce o podwyższonym standardzie; ubezpieczenie kosztów leczenia (KL) – zapewnia zwrot kosztów związanych z leczeniem.

Czy LUX MED się oplaca?

Podsumowując. Dla tych, którzy mają zapewniony Luxmed lub inną opiekę medyczną gorąco polecam z niej korzystać. Nie zrażajcię się opiniami, że słaba jakość itp. Zawsze warto udać się do specjalisty, a jeśli zależy nam na opinii kogoś polecanego można pójść tam dodatkowo.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: