Jak długo wytrzymuje akumulator Varta?

Ile wytrzymuje akumulator Varta AGM?

Akumulatory AGM posiadają żywotność w zależności od producenta i serii sięgającą nawet 15 lat.

Czy Varta to dobre akumulatory?

Najlepszy akumulator samochodowy w rankingu to Varta Silver Dynamic E44 (77Ah 780A) (P+). Jest to bateria o pojemności 77 Ah i wymiarach: 278 mm długości, 175 mm szerokości oraz 190 mm wysokości. Sprawdza się w nowoczesnych samochodach z wieloma odbiornikami energii lub z silnikiem Diesla.

Ile czasu powinien wytrzymac akumulator?

W idealnych warunkach akumulatory samochodowe zwykle dobrze funkcjonują 3-5 lat. Klimat, wymogi elektroniki i nawyki jazdy mają wpływ na żywotność akumulatora. Dobrze jest zachować ostrożność i regularnie sprawdzać wydajność akumulatora, gdy zbliży się do trzyletniego okresu.

Ile gwarancji na akumulator Varta?

12 miesięcy dla akumulatorów do aut ciężarowych i pojazdów użytkowych Bosch, Varta, Cartechnic i 4MAX.

Ile cykli wytrzymuje akumulator AGM?

Akumulatory AGM Akumulatory posiadają dedykowaną ilość cykli pełnych najczęściej 400 pełnych 100% naładowań i rozładowań. Przy cyklach 50% analogicznie ich ilość zwiększy się do 800. Uwaga w tym miejscu sprzedawcy stosują pułapkę reklamując swoje akumulatory, że wytrzymuje np 2000 cykli ale przy rozładowaniu 10%.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: