Jak długo płynie statek z USA do Polski?

Jak długo płynie tankowiec z USA do Polski?

Sam transport morski zajmuje najczęściej od 14 do 30 dni. Oclony pojazd zabierany jest z portu i transportowany do klienta docelowego. Ten ostatni etap zajmuje średnio ok 7 dni roboczych.

Ile trwa transport z USA?

Zabijamy do portu Cały proces sprowadzenia auta potrwa w sumie ok. 6-8 tygodni w najbardziej pozytywnej konfiguracji okoliczności. Najczęściej jednak podróż trwa 2 miesiące, jeśli jest wysyłany ze Wschodniego Wybrzeża USA lub 3 miesiące, jeśli podróż do nowego domu pojazd rozpoczyna na Zachodnim Wybrzeżu.

Ile płynie statek z Nowego Jorku do Polski?

Transport morski samochodu z USA do Polski trwa średnio 25-45 dni, w zależności od portu i odległości. Jeżeli zakupimy auto w pobliżu portu w Savannah, Miami czy Nowego Jorku, to w ciągu miesiąca powinno ono dotrzeć pod nasz dom w Europie.

Ile trwa transport z Bremerhaven do Polski?

Po odprawie i uregulowaniu płatności celno-skarbowych na konto agencji celnej, zajmujemy się transportem samochodu z portu w Bremerhaven pod wskazany przez klienta adres w Polsce. Cały proces importu od momentu odbioru samochodu trwa średnio od 6 do 8 tygodni.

Jak długo płynie statek z Ameryki do Europy?

Sam czas przebywania statku na wodzie relacji USA-Bremerhaven (DE) to czas od 10 dni do nawet 45. Różnica ta spowodowana jest odległością od portu wysyłki do Europy. Najbliżej do Europy a zarazem najkrócej płyną statki z portów Nowym Jorku, Savannah oraz Miami na Florydzie.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: