Jak długo może boleć noga po endoprotezie?

Jak długo boli nogą po endoprotezie?

Jak długo boli noga po endoprotezie biodra? Zazwyczaj ból kolana po endoprotezie biodra może trwać nawet kilka tygodni. Dolegliwości bólowe są zależne od indywidualnych cech pacjenta, np. stanu jego kości czy ogólnego stanu zdrowia.

Jak długo może boleć po endoprotezie kolana?

Ból odczuwany w kolanie przed operacją oraz ból i obrzęk po zabiegu osłabiają Twoje kolano. Pełny powrót do zdrowia może potrwać wiele miesięcy.

Ile trwa rekonwalescencja po endoprotezie?

Zazwyczaj pierwsze czynności podejmowane są już dobę po zabiegu. Długość rehabilitacji zależy też od rodzaju wykonanego zabiegu. W przypadku cementowej endoprotezy wynosi on 3–4 miesiące, z kolei przy protezie bezcementowej może wynieść do 6 miesięcy.

Jak długo utrzymuje się ból po operacji stawu biodrowego?

Ciężko jednoznacznie wskazać okres, jaki będzie potrzebny na rehabilitację po endoprotezie biodra. Jest on bowiem zależny od wieku pacjenta, jego kondycji, wydolności oddechowej i krążeniowej, a także sprawności mięśniowej. Trzeba przygotować się na fakt, że może ona trwać nawet i ponad pół roku.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: