Jak dbac o skórę w aucie?

Jak dbac o skórę w samochodzie?

Do tego celu warto wykorzystać środek znanej firmy K2 Leather Cleaner, który nadaje się również w przypadku ekoskóry. Pozwoli on na dokładne wyczyszczenie mikroszczelin skóry z zalegającego w nich brudu oraz kurzu. Wystarczy spryskać skórę tym środkiem i wycierać miękką szmatką lub mikrowłóknem do sucha.

Jak wyczyścić skórę w samochodzie domowym sposobem?

Do wykonania domowego środka pielęgnacyjnego potrzebujesz litr wody oraz pół szklanki octu. Wszystko należy ze sobą dokładnie wymieszać. Uzyskany w ten sposób roztwór należy sprawdzić na niewielkim fragmencie materiału. Jeśli nie pojawiły się odbarwienia lub inne niepożądane reakcje można przystąpić do czyszczenia.

Jak wyczyścić skórzaną tapicerkę w samochodzie?

Wystarczy zwilżyć szmatkę i przetrzeć nią skórzane powierzchnie w samochodzie. Pamiętajmy jednak o tym, że woda w nadmiarze bywa szkodliwa dla skóry, dlatego też posługujmy się nią ostrożnie i w małych ilościach. Do czyszczenia skórzanej tapicerki w samochodzie przeznaczone są specjalne kosmetyki.

Jak zmiękczyć skórę w samochodzie?

Środki natłuszczające, oleje czy specjalne spreje mogą pomóc w zmiękczeniu skóry. Polecamy środek Altleder Softener, który zmiękcza włókna, nawilża je oraz utrzymuje ich miękkość przez długie lata. Skóra najlepiej przyjmuje środek od wewnętrznej strony.

Jak zmatowić skórę w samochodzie?

Skóra stała się błyszcząca z czasem w wyniku jej użytkowania, z reguły wystarcza czyszczenie środkiem Soft Clean i pielęgnacja środkiem Leder Protector. Skóra stanie się prawie tak samo matowa jak przedtem. Ważne jest słabe zwilżenie ściereczki środkiem pielęgnacyjnym i oszczędne jego rozprowadzenie bez polerowania.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: