Jak często ustawiać zbieżność?

Ile za ustawienie zbieżności?

Kontrola geometrii kół nie przekracza 50 zł, natomiast jeśli mechanik dodatkowo ustawi zbieżność z przodu, koszt takiej operacji powinien zamknąć się w kwocie 100 zł. Skorygowanie geometrii kół przeciętnie wynosi nie więcej niż 200 zł.

Kiedy ustawia się zbieżność w samochodzie?

gdy zauważymy, że samochód ściąga podczas jazdy; gdy przy jeździe na wprost kierownica jest przekrzywiona; gdy występują trudności w prowadzeniu auta; gdy w aucie wymienimy elementy zawieszenia/układu kierowniczego lub same opony.

Jak długo trwa ustawianie zbieżności?

Zwykle przy nowoczesnych pojazdach ustawienie zbieżności trwa około 1 godziny. Z kolei korygowanie geometrii przodu i tyłu pojazdu może potrwać nieco dłużej – do dwóch godzin.

Czy na stacji kontroli pojazdów można ustawić zbieżność?

Geometria zawieszenia – cena diagnostyki i napraw Zawsze warto zwrócić się o pomoc do specjalisty lub na stację diagnostyczną. Najlepiej podjechać do warsztatu, gdzie zbieżność ustawiana jest komputerowo. Da to pewność, że będzie to perfekcyjne ustawianie zbieżności.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: