Jak cofnac coś w The Sims 4?

Jak cofnac zapis Sims 4?

Wybierz główną wersję pliku zapisu (plik z rozszerzeniem ….Wybrany plik należy teraz zmienić na nowy główny punkt zapisu.Kliknij plik prawym przyciskiem myszy i wybierz Zmień nazwę.Usuń fragment nazwy pliku po .save.Wciśnij Enter.Przykład: Slot_000000012.save.ver4 powinien teraz nosić nazwę Slot_000000012.save.24 Feb 2020

Jak cofnac starzenie się Sima?

W konsoli kodów wpisujemy „aging off” – od tej pory Sim już nie będzie się starzał. By przywrócić starzenie, trzeba wpisać „aging on”. Przydatna informacja: Przeciętne życie Sima trwa siedemdziesiąt dni. Jednak zależnie od aspiracji może się skrócić lub wydłużyć.

Jak budowac w Simsach?

Po wprowadzeniu się do domu przejdź do panelu budowania („F3”). Dzięki klikaniu w poszczególne grafiki uzyskujesz dostęp do tworzenia i umieszczania kolejnych elementów: ścian, dachów, drzwi, schodów itp. Dostępne w danej kategorii elementy znajdują się zawsze po prawej stronie panelu.

Jak kopiować przedmioty w The Sims 4?

Powyższe polecenia są podane na str….Skróty klawiszowe w The Sims poradnik The Sims.P lub ~PauzaCtrl + kliknięcie na Portrecie w galerii rodz.Modyfikacja życiorysuCtrl + CKopiowanie tekstu w okienkach tekstowychCtrl + XWycinanie tekstu w okienkach tekstowychCtrl + VWklejanie tekstu w okienkach tekstowych•31 Jul 2019

Jak zgrać save Sims 4?

Skopiuj z folderu „Dokumenty (alternatywnie: Moje dokumenty) -> Electronic Arts” cały folder The Sims 4, po czym przenieś w to samo miejsce na innym komputerze.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: