Jak będzie wyglądał świat za 20 lat?

Jak będzie wyglądać świat za 50 lat?

Amerykanie przewidują przyszłość Teleportacja, kolonie pozaziemskie, kontrolowanie pogody, hodowanie brakujących organów w laboratorium. To wszystko według Amerykanów będzie możliwe już za 50 lat.

Jak będzie wyglądał świat za 100lat?

Świat będzie bez zanieczyszczeń, ponieważ człowiek będzie żył bez wytwarzania odpadów. Na świecie także wybuchnie wiele wojen i ludzie miedzy sobą będą się kłócić. Człowiek będzie zachłanny i egoistyczny. Społeczeństwo przestanie wierzyć w Boga i straci szacunek do innych ludzi.

Jak będzie wyglądał świat w 2050?

Ziemia w 2050 roku będzie jeszcze bardziej zurbanizowana, szczególnie na wybrzeżach. Zrozumienie, jak zmienił się nasz świat, może zapewnić wgląd w budowanie bardziej zrównoważonej i dostatniej przyszłości.

Co się stanie w 2050 roku?

To nie koniec atrakcji: susze, powodzie i pożary traw, buszu i lasów wymkną się spod kontroli. Około jedna trzecia lądu na świecie stanie się pustynią. Ekosystemy będą po kolei zanikać: rafy koralowe, dżungle, puszcze, arktyczne pokrywy lodowe. W ślad z nimi pójdzie oczywiście rolnictwo.

Jak będzie wyglądał świat za 200 lat?

Świat za 200 lat będzie większy i wzbogaci się o jeszcze inne gatunki zwierząt oraz roślin. Ludzie za pomocą promów kosmicznych będą mogli odwiedzać się na innych planetach. Zwierzęta będą mówić i żyć o ok. 150 lat więcej niż obecnie, a my nie będziemy umierać.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: