Jak aktywować odcinki autostrad w Autopay?

Jak aktywować autostradę w Autopay?

Jedź prosto do celu i nie przejmuj się płatnościamiZarejestruj się Możesz skorzystać z serwisu www, aplikacji mobilnej Autopay lub współpracującego banku.Aktywuj konto. Załóż konto, uzupełnij dane pojazdu i wybierz metodę płatności. … Korzystaj. Na autostradach wybieraj specjalnie oznaczone bramki.

Czy Autopay działa na odcinku Katowice Wrocław?

Autopay może zastąpić e-TOLL na odcinkach A2 Konin – Stryków oraz A4 Wrocław – Sośnica oraz videotolling na odcinkach koncesjonowanych autostrad: AmberOne Autostrada A1 oraz A4 Kraków – Katowice.

Jak wylaczyc lokalizację w Autopay?

Krok 2. Udostępnij swoją lokalizacjęW menu Ustawienia -> Aplikacje -> Autopay -> Zezwolenia -> Lokalizacja.Zaznacz opcję: Zezwalaj tylko podczas używania aplikacji.

Jak działa Autopay w ING?

Autopay to system do szybkich i automatycznych płatności online i offline za przejazdy przez Autostrady. Po aktywacji usługi w Moim ING nie musisz już nic więcej robić. Swobodnie przejeżdżasz przez bramki na autostradach, a opłaty za przejazd pobierane są automatycznie po każdym wykonanym przejeździe.

Czy Autopay działa na wszystkich autostradach?

System Autopay działa już na wszystkich bramkach na AmberOne Autostradzie A1 oraz na autostradzie A4 Kraków – Katowice. To znaczy, że pokonując dystans między Gdańskiem a Toruniem, lub między stolicami województwa małopolskiego i śląskiego, nie musisz już czekać w długich kolejkach, żeby przejechać przez bramki.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: