Ile zyje kogut Siłka?

Ile zyja kury jedwabiste?

Silki żyją około 9 lat, cudownie się oswajają i hodowcy powszechnie je uważają za idealnie udomowione zwierzaki, doskonałe dla dzieci.

Ile palców ma Siłka?

Silka (Kura jedwabista) jest to gatunek kury. Nazwany jego nietypowym puszystym upierzeniem, który w dotyku jest jak jedwab. Rasa ma kilka innych niezwykłych cech, takich jak czarna skóra i kości, niebieskie płatki uszu i pięć palców u każdej stopy, podczas gdy większość kurcząt ma tylko cztery.

Ile jajek znosi kura Silka?

Kury jedwabiste (silki) nie są najbardziej wydajnymi nioskami – w ciągu roku składają od 80 do 100 jaj, mniej więcej co dwa dni.

Jak odróżnić koguta silki od kury silki?

Płeć u kurczaków (młodych) określa się na podstawie porównania dwóch rzędów piór na skszydle. Jeśli piskle ma różne długości piór to jest kurą, a jeżeli równe to kogutem.

Ile kosztuje kura jedwabista?

Silka amerykańska najczęściej sprzedawana jest w parach. Za rozpłodową dwójkę trzeba zapłacić około 300 zł. Oczywiście ceny u poszczególnych hodowców mogą znacznie się od siebie różnić. Za najpiękniejsze okazy będziesz musiał zapłacić nawet 500 zł.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: