Ile zarabia Rafał Brzozowski za jeden odcinek Jaka to melodia?

Ile zarabia Norbi w programie Jaka to melodia?

latach na scenie Norbi jest już milionerem. Nigdy nie zarabiał jednak więcej niż obecnie. Na największe zarobki może liczyć ze współpracy z TVP. Według informacji prasowych za sam sezon „Koła Fortuny” gwiazdor może zainkasować około 80-100 tysięcy złotych.

Czy Rafał Brzozowski ma żonę?

W kwietniu 2021 Rafał Brzozowski ogłosił rozstanie z Anną Tarnowską. Napisał oświadczenie: – Razem z Anią chcielibyśmy poinformować, że po ośmiu latach nasza wspólna podróż dobiegła końca. Jesteśmy wdzięczni za ten czas, który mogliśmy spędzić u swego boku.

Ile zarabia się w Jaka to melodia?

Według domu mediowego MullenLowe Media Hub, Jaka to melodia? dowodzona przez Norbiego w 2018 roku zarobiła aż 75,4 mln złotych. To prawie 2 miliony złotych więcej niż rok wcześniej, gdy gospodarzem był Robert Janowski.

Ile za występ w Jaka to melodia?

„Super Express” dotarł do agencji statystów, która poszukuje widowni do programów rozrywkowych i okazuje się, że statystą może zostać każdy, a najlepiej opłacanym show jest „Jaka to melodia?” prowadzona przez Rafała Brzozowskiego. Za kilka godzin na planie otrzymamy 70 zł!

Czy Rafał Brzozowski jest żonaty i ma dzieci?

Rafał Brzozowski – żona i dzieci Anna to Wicemiss Polonia z 2007 roku i Wicemiss Świata Studentek 2010.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: