Ile zarabia miesiecznie agent celny?

Ile zarabia agent celny forum?

Chodzi głównie o ukończenie studiów kierunkowych lub udokumentowane doświadczenie w sprawach celnych. Zarobki na tym stanowisku zaczynają się średnio od 4000 zł brutto do nawet ponad 6000 zł brutto. Zarobki zaczynają się więc w kwocie znacznie niższej niż średnia krajowa w Polsce podana przez GUS w czerwcu 2021 roku.

Czym się zajmuje asystent agenta celnego?

Asystent agenta celnego jest odpowiedzialny za pomoc, optymalizację i przygotowanie procesu wprowadzenia zgłoszenia celnego do systemu.

Ile zarabia kierownik w agencji celnej?

Zarobki miesięczne uzależnione są od obrotu agencji celnej, którą dana osoba kieruje. W oparciu jednak o średnie wynagrodzenie miesięczne agenta celnego, można założyć, że pensja kierownika przekracza kwotę pięciu tysięcy złotych brutto.

Ile zarabia agent celny w Niemczech?

Osoby zatrudnione w służbie średniego szczebla muszą ukończyć szkołę średnią i kształcenie w zawodzie. Po dwuletnim szkoleniu należą do grup uposażenia A6-A9, dzięki czemu zarabiają 2390-3700 euro. Także opiekunowie psów służących w urzędzie celnym są zatrudnieni w służbie średniego szczebla.

Ile zarabia pracownik celny?

Rozkład zarobków na stanowisku agent celny (specjalista) Miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana*) na tym stanowisku wynosi 5 500 PLN brutto. Co drugi agent celny otrzymuje pensję od 4 770 PLN do 6 520 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych agentów celnych zarabia poniżej 4 770 PLN brutto.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: