Ile zarabia kierowca z kategorią C?

Ile zarabia kierowca kąt C na poczcie?

Także aktualna średnia krajowa jest znacznie wyższa. Bez problemu znajdziemy na niej oferty dla kierowców z prawem jazdy C+E w transporcie krajowym na umowę o pracę, z zarobkami w przedziale od 4000 do 7000 zł na rękę.

Ile zarabia kierowca tira w Polsce 2021?

Zarobki kierowców zawodowych „na międzynarodówce” Jednak według zajmującej się m.in. rozliczaniem czasu pracy kierowców spółki Inelo, która była partnerem wspomnianego wyżej raportu, w 2021 roku w transporcie międzynarodowym i mieszanym przeciętna wypłata netto kierowcy wynosiła już 7200 zł netto.

Jaki kierowca zarabia najlepiej?

Najwięcej zarabiają kierowcy w ruchu międzynarodowym. W ramach Unii Europejskiej mediana wynosi w tym przypadku 6100 zł netto, a poza UE — 5557 zł. Znacznie gorzej jest w ruchu krajowym (3500 zł) i lokalnym (2900 zł). Zarobkom kierowcom przyjrzał się również serwis Pracuj.pl.

Czy opłaca się być kierowca tira?

Czy warto zostać kierowcą ciężarówki? Na pewno tak, ale to nie jest praca dla każdego. Jeśli lubisz spędzać czas w samochodzie, który jest dla Ciebie drugim domem, a dodatkowo lubisz być sobie sam sterem, żeglarzem i okrętem – to być może odnajdziesz się w zawodzie kierowcy.

Ile zarabia kierowca kąt C 2022?

C otrzymuje pensję od 3 640 PLN do 6 290 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych kierowców kat. C zarabia poniżej 3 640 PLN brutto. Na zarobki powyżej 6 290 PLN brutto może liczyć grupa 25% najlepiej opłacanych kierowców kat.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: