Ile wytrzymują regenerowane pompowtryskiwacze?

Ile wytrzymują regenerowane wtryskiwacze?

Ile wytrzymują wtryskiwacze po regeneracji? Regenerowane wtryskiwacze mogą wytrzymać nawet 250 tysięcy kilometrów, czyli tyle, ile wynosi pierwotna trwałość wtrysków określona przez producentów. Warunkiem długiej żywotności tych podzespołów jest odpowiednia dbałość o stan techniczny całego układu paliwowego.

Jak długo wytrzymują pompowtryskiwacze?

Średnio pompowtryskiwacze mogą wymagać wymiany po przekroczeniu 150 tysięcy kilometrów. W bardzo zadbanych samochodach może to być 200 a nawet 250 tysięcy kilometrów.

Czy warto kupić regenerowane wtryskiwacze?

Zarówno nasi wykwalifikowani mechanicy, jak i Klienci pracowni zgodnie potwierdzają, że opłaca się regenerować wtryski z uwagi na to, że w ramach realizacji tej usługi są one specjalistycznie, gruntowo czyszczone, a wszelkie zużyte lub uszkodzone części wymienia się na nowe i oryginalne elementy.

Czy można regenerować pompowtryskiwacze?

Zużyte pompowtryski można z powodzeniem regenerować, dzięki czemu odzyskują całkowitą funkcjonalność. Co prawda pompowtryskiwaczy nie instaluje się już aktualnie w silnikach Diesla (zostały zastąpione przez Common Rail), jednak dzięki opracowaniu technologii naprawy, można skutecznie przedłużać ich trwałość.

Co daje regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja wtrysków daje nie tylko możliwość przywrócenia fabrycznych parametrów podzespołów, ale także korzystną cenę, oryginalne części zamienne, sprawdzenie wtryskiwaczy na specjalistycznych stołach probierczych oraz gwarancję, która w przypadku naszej pracowni wynosi aż 2 lata.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: