Ile się czeka na assistance?

Jak długo czeka się na assistance?

Na ile dni otrzymam auto zastępcze z assistance? To zależy od wybranego wariantu ubezpieczenia assistance. Ubezpieczyciele oferują kilka różnych rozwiązań dla kierowców. Wariant podstawowy zazwyczaj pozwala na otrzymanie pojazdu zastępczego na 2 lub 3 dni.

Ile kosztuje assistance w PZU?

dopłata do wariantu Super (ochrona na terenie Polski) wynosi 139 zł, przy czym zniesienie franszyzy kilometrowej to dodatkowy koszt 112 złotych; objęcie ochroną ASS pojazdu w Polsce i Europie jest jeszcze droższe: 298 zł dopłaty bez zniesienia limitu odległości od domu lub 337 zł po jego zniesieniu.

Czy assistance jest jednorazowy?

Zakup assistance krótkoterminowego będzie niezwykle korzystny zwłaszcza w przypadku podróży za granicę, np. podczas wyjazdu na urlop. Zwykle towarzystwa ubezpieczeniowe oferują zakup tego typu polis na czas 7, 15 lub 30 dni. Assistance krótkoterminowe przyda się w razie awarii, wypadku czy kradzieży auta.

Ile kosztuje assistance na tydzień?

Na cenę wpływa też oczywiście zakres ochrony. Koszt zakupu 7-dniowej polisy assistance mieści się zazwyczaj w przedziale 40-100 zł. Za dłuższe trzeba będzie zapłacić odpowiednio więcej.

Kiedy przysluguje assistance?

Auto zastępcze z AC lub Assistance Dzieje się tak wówczas, gdy kierowca sam jest sprawcą wypadku, auto zostanie skradzione lub ulegnie awarii wymagającej długotrwałej wizyty w serwisie. Wówczas warto skorzystać z auta zastępczego w ramach rozszerzonej polisy AC lub Assistance.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: