ile procent ubezpieczenie wypadkowe

Jaki procent na ubezpieczenie wypadkowe?

Zatem w okresie składkowym rozpoczynającym się od 1 kwietnia 2022 r. do 31 marca 2023 r. stopa procentowa składki wypadkowej odpowiadająca 50% najwyższej stopy procentowej ustalonej na dany rok składkowy dla grup działalności wynosi 1,67%.

Jak wyliczyć składkę na ubezpieczenie wypadkowe?

Liczba ubezpieczonych dla celów ustalenia składki na ubezpieczenie wypadkowe na rok składkowy trwający od 1 kwietnia 2021 r. do 31 marca 2022 r. wynosi: 126 : 8 = 15,75 Po zaokrągleniu do jedności – 16.

Od czego liczy się składkę wypadkową?

Od czego zależy składka wypadkowa? Wysokość składki wypadkowej jest zależna m.in. od liczby zatrudnionych w firmie osób. Jeżeli przedsiębiorca nie zatrudnia więcej niż dziewięć osób, to obowiązuje go wspomniana już stopa składki ustalona na 1,67 proc.

Od czego zależy wysokość stopy procentowej na ubezpieczenie wypadkowe?

Wysokość składki na ubezpieczenie wypadkowe, które przedsiębiorca płaci za siebie i pracowników jest uzależniona od liczby zatrudnionych osób. Jeżeli firma zatrudnia 9 pracowników, obecnie obowiązująca stawka składki wynosi 1,67%. Sytuacja ulega zmianie, gdy liczba pracowników jest większa.

Ile wynosi wypadkowe od kwietnia 2022?

wysokość stopy procentowej składki na ubezpieczenie wypadkowe w roku składkowym, który trwa od 1 kwietnia 2022 do 31 marca 2023, nie zmienia się i wynosi 1,67% (50% najwyższej stopy procentowej, ustalonej na rok składkowy dla grup działalności).

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: