Ile pobiera Allegro?

Ile wynosi prowizja na Allegro?

Jeśli do sprzedaży dojdzie w ofercie z aktywną opcją Wyróżnienia, Wyróżnienia Elastycznego lub Pakietu Promo, naliczymy dodatkową prowizję. Wynosi ona: dla kont zwykłych 0,6 wartości obowiązującej prowizji w danej kategorii. dla kont firmowych 0,75 wartości obowiązującej prowizji w danej kategorii.

Od czego zalezy prowizja na Allegro?

Wysokość prowizji zależy od ceny końcowej przedmiotu, który sprzedasz oraz od formy dostawy, jaką wybierze kupujący. W przypadku licytacji kupujący ma 7 dni, aby wypełnić formularz dostawy i opłacić zamówienie. Jeśli tego nie zrobi, prowizję naliczymy tylko za przedmiot, bez kosztów dostawy.

Czy Allegro jest za darmo?

Wystawienie ogłoszenia na Allegro Lokalnie jest bezpłatne. Opłatę za sprzedaż naliczymy w ogłoszeniu kup teraz i ogłoszeniu z licytacją. Jeśli zdecydujesz się wystawić darmowe ogłoszenie, nie poniesiesz żadnych kosztów.

Ile marzy na Allegro?

Minimalna marża na produkcie, żeby móc myśleć o sprzedaży na Allegro, powinna wynosić 25%. Jednak jeżeli chcesz coś w tym biznesie zdziałać to uwzględnij minimalną marżę 30%.

Ile Allegro bierze prowizji za sprzedany przedmiot?

Prowizja 6% od kwoty 118 zł wyniesie więc 7,08 zł. Przykład 2 – sprzedaż przedmiotu z dostawą Allegro Smart!: Sprzedałeś przedmiot o wartości 100 zł z kategorii objętej prowizją w wysokości 6%. Twój klient wybrał dostawę do punktu odbioru w ramach Allegro Smart! Prowizja 6% od kwoty 100 zł wyniesie więc 6 zł.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: