Ile można wygrać w kole fortuny?

Ile najwięcej można wygrać w kole fortuny?

Kiedy Izabella Krzan ogłosiła, że pani Marianna wygrała 100 tys. zł, a w sumie 109 650 zł, uczestniczka nie kryła swojego zdumienia.

Czy ktoś wygrał 100 tys zł w kole fortuny?

Pani Marianna wygrała ponad 100 tysięcy złotych W programie porwadzonym przez Norbiego i Izabellę Krzan pokazała, że ma ogromną wiedzę i – przy okazji – potrafi się bawić. Ryzyko się opłaciło, bowiem dotarła aż do finału. Tam czekały na nią wielkie pieniądze, które zgarnęła w kilka sekund!

Ile zarabia Norbi w Koło Fortuny?

Norbi: Zarobki latach na scenie Norbi jest już milionerem. Nigdy nie zarabiał jednak więcej niż obecnie. Na największe zarobki może liczyć ze współpracy z TVP. Według informacji prasowych za sam sezon „Koła Fortuny” gwiazdor może zainkasować około 80-100 tysięcy złotych.

Kto wygrał Koło Fortuny?

Adrian Guliński odgadł hasło i wygrał w finale 30 tysięcy złotych.

Jaka jest największa wygrana w Postaw na milion?

Uczestnicy walczą o główną wygraną – milion złotych w gotówce. Od wyjścia ze studia z walizką pełną pieniędzy dzieli ich 8 pytań z różnych kategorii. W historii programu główna nagroda padła 2 razy – w Argentynie oraz Niemczech. W Polsce rekordowa, najwyższa wygrana wynosi 300 000 złotych.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: