Ile kosztuje usługa agencji celnej?

Ile zarabia się w agencji celnej?

Średnie wynagrodzenie osoby na tym stanowisku wynosi około 3 628 złotych netto miesięcznie. ¼ przedstawicieli tego zawodu zarabia poniżej 3 014 złotych netto, z kolei najlepiej zarabiająca grupa (również ¼ przedstawicieli) miesięcznie otrzymuje pensję w wysokości ok. 4 453 netto i więcej.

Jak wybrac agencje celna?

Dobra agencja celna powinna zagwarantować swojemu klientowi obsługę w formule all inclusive, czyli udzielać mu wsparcia na każdym etapie prowadzenia biznesu. Wiele agencji ogranicza się wyłącznie do bieżącego realizowania różnych zleceń. Lepiej natomiast będzie postawić na taką, która świadczy również usługi doradcze.

Ile kosztuje magazyn celny?

Za przechowanie towarów niewspólnotowych w magazynie czasowego składowania prowadzonym przez organ celny pobiera się opłatę w wysokości 2 % wartości celnej towaru za pierwszy rozpoczęty miesiąc, a za każdy rozpoczęty następny miesiąc – w wysokości 1 % wartości celnej towaru. 3.

Ile się czeka na odprawe celna?

Standardowo odprawa celna trwa do kilku godzin (w sytuacji prawidłowo przygotowanych dokumentów). Jeśli jednak służby celne uznają, że pewne formalności nie zostały dopełnione lub mają podejrzenie, że z importowanym towarem jest „coś nie tak”, czas odprawy celnej może się wydłużyć nawet do miesiąca.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: