ile kosztuje ubezpieczenie ursusa c 360

Ile kosztuje ubezpieczenie ciągnika?

Ubezpieczenie OC dla traktora to wydatek w przedziale od około 40 do 90 zł na rok. Jednak na cenę polisy wpływa wiele indywidualnych czynników. Do najważniejszych z nic można zaliczyć: wiek pojazdu rolniczego, rodzaj ciągnika i jego parametry, przebieg traktora czy też historia szkód danego właściciela pojazdu.

Ile kosztuje ubezpieczenie nowego ciągnika rolniczego?

Polisa OC ciągnika rolniczego to niewielki koszt, który zwykle waha się w granicach od 100 do 300 złotych za rok. Cena takiej polisy jest uzależniona od posiadanych zniżek w danym towarzystwie ubezpieczeniowym, od pojemności silnika pojazdu, jego wieku, a także od modelu i przebiegu ciągnika.

Czy jest obowiązek ubezpieczenia ciągnika rolniczego?

Posiadacz pojazdu mechanicznego a więc m. in. ciągnika rolniczego jest zobowiązany zawrzeć umowę obowiązkowego ubezpieczenia OC od ryzyka szkód powstałych w związku z ruchem tego pojazdu (szkód na osobie oraz w mieniu).

Ile kosztuje ubezpieczenie przyczepy rolniczej?

Koszt ubezpieczenia przyczepy rolniczej zawiera się zazwyczaj w przedziale od 40 do 80 zł za rok. Mówimy tutaj o obowiązkowej polisie OC pojazdu. Oczywiście zdarzają się oferty ponad ten zakres: zazwyczaj w przypadku pojazdów znacznych gabarytów lub u kierowców ze szkodami w historii dotychczasowych ubezpieczeń.

Gdzie ubezpieczyć traktor?

Ciągnik rolniczy jako pojazd mechaniczny należy ubezpieczyć w ramach obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego….Agro Casco od InterRiskrolników indywidualnych,firm prowadzących produkcję rolną,dealerów maszyn rolniczych.May 15, 2015

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: