ile kosztuje ubezpieczenie turystyczne do usa

Jakie ubezpieczenie do USA 2022?

Na podróż do Stanów Zjednoczonych zaleca się zakup ubezpieczenia turystycznego z sumą ubezpieczenia KL w wysokości minimum 500 000 zł. Dodatkowa ochrona ubezpieczeniowa w Stanach powinna zawierać m.in. NNW, OC w życiu prywatnym i ubezpieczenie bagażu.

Ile kosztuje wezwanie karetki w Stanach Zjednoczonych?

zł, a za EKG 11 tys. zł. – Nawet niewinnie wyglądający kontakt z systemem ratownictwa medycznego, czyli karetka i wizyta na oddziale ratunkowym, w USA to minimum 20 tys. dolarów – podaje Piotr Ruszowski, dyrektor sprzedaży i marketingu w Mondial Assistance.

Czy polskie ubezpieczenie zdrowotne obowiązuje w USA?

Aha, i jeśli wybierasz się do USA i zastanawiasz się czy w Stanach Zjednoczonych działa ubezpieczenie z polskiego NFZ, to odpowiedz brzmi NIE.

Jaka suma ubezpieczenia do USA?

Rozsądna minimalna suma ubezpieczenia, która zapewni ci ochronę na wyjazd do USA to 200 000 PLN, ale rekomendowana kwota to 100 000 EUR lub 500 000 PLN. Szukaj ofert z wysoką sumą ubezpieczenia, aby nie zdziwić się później widząc wysokie koszty leczenia w USA!

Ile kosztuje leczenie w Stanach?

Jeden dzień pobytu w szpitalu w USA to koszty około 8 tys. zł. Sam koszt chemioterapii w USA to kwota od 45 tys. zł do nawet 900 tys.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: