ile kosztuje ubezpieczenie telefonu

Ile kosztuje ubezpieczenie ekranu w telefonie?

Aby skorzystać z ochrony wystarczy pobrać aplikację Screenity i zadeklarować, czy chcemy opłacać składkę miesięcznie (9,99 zł) czy od razu uregulować ją za cały rok (108 zł). Następnie trzeba jeszcze tylko zrobić zdjęcie telefonu, aby udowodnić, że ekran nie jest uszkodzony w momencie zawierania ubezpieczenia.

Czy warto kupować ubezpieczenie telefonu?

Ubezpieczenie telefonu jest konieczne, jeśli nie chcemy narażać się na wysokie koszty naprawy smartfona lub co gorsza, jego całkowitą wymianę. Warto więc rozważyć taką możliwość, szczególnie gdy kupujemy nowe, drogie urządzenie.

Ile kosztuje ubezpieczenie iPhone 11?

Ubezpieczenie iPhone Apple od 14.58 zł/mies.

Jak najlepiej ubezpieczyć telefon?

Telefon komórkowy można ubezpieczyć na kilka sposobów:w sklepie lub w salonach sieci komórkowych,w ramach ubezpieczenia producenta,w polisie mieszkaniowej,w polisie firmowej.

Jak zgłosić rozbity wyświetlacz?

Szkodę w ramach ubezpieczenia możesz zgłosić na dwa sposoby: online – na stronie www.ochronawyswietlacza.pl w zakładce „Zgłoś szkodę” codziennie przez całą dobę telefonicznie – pod numerem +48 799 599 900 dostępnym w dni robocze w godzinach 8.00-18.00.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: