Ile kosztuje ubezpieczenie szyby

Jak kupić ubezpieczenie szyb?

Jeśli zastanawiasz się, czy istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia szyb u swojego ubezpieczyciela, najlepiej zapytaj o taką opcję i dowiedz się szczegółów. Niektóre firmy, takie jak PZU, zaznaczają, że opcja ta jest dostępna wyłącznie dla klientów posiadających ubezpieczenie OC lub pakiet AC.

Czy OC obejmuje pękniętą przednią szybę?

Polisa komunikacyjna OC, którą musi posiadać każdy samochód poruszający się po drogach publicznych, ma za zadanie chronić ofiary wypadków. W związku z tym naprawa szyby przedniej w ramach polisy OC jest możliwa tylko wtedy, gdy uszkodzenie szyby nastąpiło z winy innego kierowcy, a koszt naprawy jest pokrywany z jego OC.

Czy powinienem ubezpieczyć przednią szybę?

Czy powinienem ubezpieczyć szyby w moim samochodzie? Tak, ponieważ przednie szyby są szczególnie podatne na uszkodzenia. Można je łatwo uszkodzić, nawet w wypadku lub w wyniku działania sił natury (np

Czy powinienem ubezpieczyć przednią szybę?

Przy dużych prędkościach mały kamień może spowodować nieprzyjemne uszkodzenia. Jednak nawet gdy samochód jest zaparkowany, istnieje ryzyko stłuczenia szyby – na przykład przez przedmiot spadający z dużej wysokości lub w wyniku wandalizmu. Dlatego warto zdecydować się na ubezpieczenie szyby przedniej.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: