ile kosztuje ubezpieczenie skutera

Ile kosztuje ubezpieczenie skutera 50 2022?

Wygórowana cena OC to już przeszłość. Polisa OC skutera o pojemności silnika 50 cm3 możemy objąć ochroną polisy za mniej więcej 100 zł rocznie. Wysokość składki miesięcznej ubezpieczenia wynosi więc około 8 zł! Jak widzimy, właściciele skutera o pojemności 50 cm3 mogą cieszyć się z niezwykle taniego ubezpieczenia.

Ile kosztuje ubezpieczenie skutera 50 bez zniżek?

Tanie ubezpieczenie OC skutera w zasięgu ręki Wielu kierowców przyzwyczaiło się łączyć zakup ubezpieczenia OC ze sporym wydatkiem. Tymczasem koszt rocznej polisy OC dla skutera o pojemności 50 cm³ to ok. 80 zł, bez żadnych zniżek.

Ile kosztuje ubezpieczenie skutera 2022?

Najniższa stawka to 300 zł i taką ofertę zaproponowało Generali. W przypadku wyboru propozycji firmy Uniqua byłoby to 462 zł, natomiast 513 u ubezpieczyciela Proama. W rzeczywistości, jesteśmy w stanie wynegocjować korzystniejsze warunki ubezpieczenia.

Ile kosztuje ubezpieczenie OC na skuter 50?

Ubezpieczenie skutera o pojemności skokowej do 50 cm³ waha się zwykle od 60 do 290 zł z rok. Co istotne, jeśli pojemność silnika jest większa, cena ubezpieczenia może wzrosnąć nawet kilkukrotnie.

Co grozi za nie ubezpieczenie skutera?

Od 1 stycznia 2018 roku, kara za brak OC dla skutera i pozostałych motorowerów wynosi 140 zł, jeśli nie posiadało się ważnej polisy krócej niż 3 dni. W sytuacji braku ubezpieczenia OC od 4 do 14 dni kierowca motoroweru musi liczyć się z grzywną do 350 zł.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: