ile kosztuje ubezpieczenie roweru

Czy warto ubezpieczyć rower?

A że profesjonalne rowery sporo kosztują, stają się łupem złodziei. Dlatego właściciele rowerów zabezpieczają się przed taką ewentualnością, wykupując ubezpieczenie casco dla rowerów. Warto wybrać odpowiednie ubezpieczenie rowerowe, ponieważ po kradzieży można otrzymać nawet 100% wartości skradzionego sprzętu.

Ile kosztuje ubezpieczenie OC rowerzysty?

OC rowerzysty w zależności od kwoty wysokości odszkodowania wynosi około 20-30 zł za rok. Ubezpieczenie rowerzysty NNW jest nieco droższe, a jego cena waha się od 40 do 180 zł w zależności od firmy. Pakiety OC, NNW, Casco i bagażu, to z kolei kwoty od 150 do 250 zł.

Jakie ubezpieczenie na rower?

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym to najważniejsze ubezpieczenie, jakie powinien wykupić rowerzysta, chociaż rzadko doceniane przez właścicieli jednośladów. Ubezpieczenie OC na rower może wykupić każdy, kto korzysta z roweru, nie trzeba być jego właścicielem.

Jak ubezpieczyć rower przed kradzieza?

Ubezpieczenie casco Zupełnie, jak samochodowe ubezpieczenie AC, rowerowe casco chroni mienie przezornego kolarza. Polisa gwarantuje wypłatę odszkodowania w sytuacji kradzieży lub uszkodzenia roweru. Ubezpieczenie obejmuje takie zdarzenia, jak: wypadek, rozbój, kradzież, akcję ratowniczą, zdarzenia losowe (np.

Gdzie ubezpieczyć rower?

Oferty ubezpieczeń dla rowerzystów obejmują zarówno ochronę samego roweru (na wypadek uszkodzenia, kradzieży, awarii), jak i dla rowerzysty (transport medyczny w ramach assistance rowerowego, NNW, OC w życiu prywatnym). Ubezpieczenie roweru można kupić m.in. w PZU, Nationale Nederlanden oraz w TUW.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: