ile kosztuje ubezpieczenie przesyłki

Ile kosztuje ubezpieczenie wysyłki?

W DHL ubezpieczenie przesyłki krajowej do 500 zł otrzymujemy gratis, natomiast za ubezpieczenie przesyłki krajowej 50 000 zł zapłacimy 2,5 zł. Poczta Polska za ubezpieczanie przesyłki do 5 000 zł zażyczy sobie 2 zł, natomiast ubezpieczenie przesyłki do 50 000 zł to koszt 13 zł.

Ile kosztuje ubezpieczenie przesyłki Poczta Polska?

Już za 50 groszy Poczta ofertuje klientom indywidualnym ubezpieczenie o wartości do 500 zł, a za 80 groszy do 1 000 złotych. Natomiast tylko 2,20 zł kosztuje ubezpieczenie przesyłki do 20 tys. złotych.

Ile kosztuje ubezpieczenie paczki DHL?

Koszty ubezpieczenia przesyłek nie należą do wysokich. W DHL opłata minimalna wynosi 1 proc. zadeklarowanej wartości, ale nie mniej niż 52 zł za przesyłkę. Umowa nie przewiduje wkładu własnego, co pozwala klientowi uzyskać odszkodowanie do wysokości zadeklarowanej wcześniej wartości towaru.

Co daje ubezpieczenie przesyłki kurierskiej?

Nadawca ma możliwość ubezpieczenia zarówno przesyłki standardowej, jak i paletowej. Ubezpieczenie obejmuje zaginięcie paczki, jej uszkodzenie lub częściowy ubytek. Wartość przesyłki zawsze określa Nadawca. Jak ubezpieczyć przesyłkę kurierską?

Co obejmuje ubezpieczenie przesylki?

Nadajesz paczkę – ubezpiecz ją na wypadek zaginięcia, uszkodzenia lub ubytku w przesyłce. Dzięki niewielkiej opłacie w przypadku szkody wypłacone środki pozwolą zrekompensować utratę lub zniszczenie przesyłanych przedmiotów.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: