ile kosztuje ubezpieczenie oc dla początkującego kierowcy

Ile ubezpieczenia zapłaci młody kierowca?

1. Ile kosztuje OC dla młodego kierowcy? 1304 zł – tyle wyniosła średnia cena ubezpieczenia OC dla młodych kierowców w wieku od 18 do 25 lat w sierpniu 2022 według kalkulatora OC Mubi. Młodzi kierowcy, którzy nie korzystają ze zniżek doświadczonego współwłaściciela samochodu, zapłacili więcej, bo 1357 zł.

Gdzie najtaniej OC dla młodego kierowcy?

Mtu24.pl proponuje najtańsze OC dla młodych kierowców. Pakiet OC pozbawiony jakichkolwiek benefitów jest dostępny za jedyne 1108 zł. Z kolei pełny pakiet obejmujący dodatkowo NNW i Assistance uwzględniający kradzież kosztuje 1432 zł.

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu bez zniżek 2022?

Średnia składka OC w pierwszym półroczu 2022 roku wyniosła 524 zł. W stosunku do pierwszej połowy ubiegłego roku, polisy są tańsze aż o 15%. Jednak obniżek nie odczują wszyscy kierowcy. Z czego wynikają różnice w cenie polisy i ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Ile lat jest się młodym kierowca?

młody kierowca to osoba posiadająca uprawnienia do kierowania pojazdem krócej niż 36 miesięcy i / lub. młody kierowca to osoba w przedziale wiekowym od 18 do 25 roku życia.

Ile wynosi zwyżka za wiek?

Warto jednak pamiętać, że każdy ubezpieczyciel sam ustala, jakie czynniki mają największy wpływ na wysokość składki. W danym towarzystwie zwyżka za wiek może wynosić np. 10 proc., ale opłata za OC będzie wyższa niż w firmie, która nakłada zwyżkę w wysokości 20 proc.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: