ile kosztuje ubezpieczenie na telefon

Czy opłaca się brać ubezpieczenie na telefon?

Ubezpieczenie telefonu jest konieczne, jeśli nie chcemy narażać się na wysokie koszty naprawy smartfona lub co gorsza, jego całkowitą wymianę. Warto więc rozważyć taką możliwość, szczególnie gdy kupujemy nowe, drogie urządzenie.

Ile kosztuje ubezpieczenie ekranu w telefonie?

Aby skorzystać z ochrony wystarczy pobrać aplikację Screenity i zadeklarować, czy chcemy opłacać składkę miesięcznie (9,99 zł) czy od razu uregulować ją za cały rok (108 zł). Następnie trzeba jeszcze tylko zrobić zdjęcie telefonu, aby udowodnić, że ekran nie jest uszkodzony w momencie zawierania ubezpieczenia.

Jak najlepiej ubezpieczyć telefon?

Telefon komórkowy można ubezpieczyć na kilka sposobów:w sklepie lub w salonach sieci komórkowych,w ramach ubezpieczenia producenta,w polisie mieszkaniowej,w polisie firmowej.

Ile kosztuje ubezpieczenie na iPhone?

Ubezpieczenie iPhone’a w ramach polisy iDream zależy od wartości urządzenia oraz zakresu i długości trwania ochrony. Koszt takiej polisy waha się od 69 zł do nawet 1299 zł.

Ile kosztuje ubezpieczenie iPhone 11?

Ubezpieczenie iPhone Apple od 14.58 zł/mies.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: