ile kosztuje ubezpieczenie motoru 50 cm

Ile kosztuje ubezpieczenie na motor 50?

Polisa OC skutera o pojemności silnika 50 cm3 możemy objąć ochroną polisy za mniej więcej 100 zł rocznie. Wysokość składki miesięcznej ubezpieczenia wynosi więc około 8 zł! Jak widzimy, właściciele skutera o pojemności 50 cm3 mogą cieszyć się z niezwykle taniego ubezpieczenia.

Jak ubezpieczyć skuter 50?

Pomimo że zwykle skutery są używane tylko przez część roku, podobnie jak samochody osobowe muszą mieć wykupioną polisę OC przez 12 miesięcy. Nie można ubezpieczyć jednośladu tylko na okres wiosenno-letni. Za brak OC grozi kara ze strony Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG).

Gdzie najtaniej ubezpieczyć motorower?

Ubezpieczamy motocyklSkładka za OCSkładka za AC w wariantachCompensa217 zł1 096 złGenerali283 zł1 492 złProama283 zł1 682 złAllianz504 zł1 776 zł•Mar 6, 2020

Jaki koszt ubezpieczenia motoroweru?

Pamiętaj, że cena polisy OC dla motoroweru nie powinna zaboleć młodych kierowców tak mocno, jak koszt polisy OC dla samochodu osobowego. Po przeanalizowaniu ofert ubezpieczycieli doszedłem do wniosku, że cena ubezpieczenia OC dla skutera waha się od 60 do nawet 220 zł rocznie.

Gdzie najlepiej ubezpieczyć motor?

Gdzie można kupić ubezpieczenie OC motocykla? Ubezpieczenie OC na motocykl można kupić w większości firm ubezpieczeniowych. Taki produkt posiada w swojej ofercie m.in.: Uniqa, Proama, Compensa, Link4, Benefia, Generali, PZU i Ergo Hestia.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: