ile kosztuje ubezpieczenie luksusowego samochodu

Ile kosztuje ubezpieczenie Lamborghini?

Właściciele Lamborghini płacą za OC średnio 1124 złote. To jedna z najwyższych stawek OC na rynku. Jednak nie wszyscy muszą obawiać się tak wysokiej składki. Niektóre towarzystwa są skłonne obniżyć cenę polisy nawet do 350 zł.

Ile kosztuje ubezpieczenie Ferrari?

1235 zł to średnia cena OC Ferrari dla kierowców, którzy skorzystali z porównywarki Mubi w marcu 2022 roku. Średnia składka ubezpieczenia samochodu dla wszystkich kierowców wyniosła 796 zł, czyli kilkaset złotych mniej niż średnia cena OC Ferrari.

Ile kosztuje ubezpieczenie Rolls Royce?

Rolls-Royce jest ubezpieczany średnio za 1487 zł. Najtańsze OC Rolls-Royce’a kosztowało w maju 2022 roku 368 zł. Młodzi kierowcy muszą liczyć się z wysokimi kosztami związanymi z ubezpieczeniem samochodów tej marki.

Ile kosztuje ubezpieczenie Bentleya?

Średnia cena OC samochodów marki Bentley wyniosła w marcu 2022 roku 1166 zł. Dużo, ale wcale nie najwięcej w przypadku tej marki, bo we wcześniejszych miesiącach zdarzało się, że koszt ubezpieczenia był jeszcze wyższy, przekraczając nawet 1300 zł.

Ile kosztuje ubezpieczenie do Porsche?

OC Porsche – średnia cena dziś i od początku roku Spójrzmy więc na średnie ceny OC kalkulowane w porównywarce Mubi. Kierowcy w maju 2022 roku znajdowali ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za 702 zł. Natomiast średnia cena OC Porsche wyniosła 850 zł – była więc o 148 zł wyższa.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: