ile kosztuje ubezpieczenie kota

Ile kosztuje ubezpieczenie zwierząt?

Ceny za ubezpieczenie psa rozpoczynają się już od ok. 100 zł za rok, lecz zdarza się, że polisa dla psa kosztuje nawet kilkaset złotych rocznie. Koszt ubezpieczenia psa zależy przede wszystkim od zakresu ochrony.

Co obejmuje ubezpieczenie kota?

pokrycie kosztów poszukiwania zagubionego zwierzęcia; dostęp do infolinii weterynaryjnej; pokrycie kosztów leczenia kota na wypadek choroby lub nieszczęśliwego wypadku; organizacja i pokrycie kosztów transportu kota do schroniska.

Gdzie ubezpieczyć zwierzęta?

Właściciel zwierzaka może zadbać o jego bezpieczeństwo, nabywając ubezpieczenie w Link4, które w razie wypadku wymagającego pomocy weterynaryjnej, pokryje koszty wizyty w lecznicy, badań, leków, środków opatrunkowych, zabiegów ambulatoryjnych oraz zabiegów operacyjnych.

Ile kosztuje ubezpieczenie OC i AC?

pakiet OC+AC możesz kupić nawet w cenie około 1000 zł. Standardowo za taki pakiet zapłacisz jednak między 1000 a 2000 zł.

Gdzie ubezpieczyć ule?

Gdzie kupić ubezpieczenie uli i pszczół? Ubezpieczenie uli oferuje w Polsce kilka towarzystw, m.in. Inter Polska, PZU, a także Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych (TUW), które oferuje polisę dla rolników. Pszczoły i ule można chronić z OC w życiu prywatnym przez porównywarkę.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: