ile kosztuje ubezpieczenie iphone 6s

Ile kosztuje ubezpieczenie iPhone?

Ubezpieczenie iPhone Apple od 14.58 zł/mies.

Czy warto kupic ubezpieczenie iPhone?

Żeby mieć lepszy obraz, jak wiele napraw/wymian można dokonać w ramach jednej polisy, możecie porównać cenę urządzenia do oficjalnych cen napraw w autoryzowanym serwisie Apple. Im droższy sprzęt, tym bardziej opłaca się go ubezpieczyć.

Jak najlepiej ubezpieczyć iPhone?

IPhone’a można ubezpieczyć od razu przy zakupie, bezpośrednio u producenta, jeśli oczywiście nie kupujemy takiego sprzętu z drugiej ręki. Gdy prowadzimy działalność gospodarczą, możemy zdecydować się również na włączenie smartfonu w polisę firmową. Trzecią opcją jest uwzględnienie iPhone’a w polisie mieszkaniowej.

Ile wynosi ubezpieczenie telefonu?

Podstawowy wariant polisy ubezpieczeniowej na telefon może kosztować około 12-15 złotych miesięcznie, co daje mniej więcej 150 złotych rocznie. Jeśli jednak zdecydujesz się na bardziej kompleksową ochronę, to musisz liczyć się z wydatkiem na poziomie 350 złotych każdego roku.

Czy opłaca się ubezpieczyć telefon?

Ubezpieczenie telefonu jest konieczne, jeśli nie chcemy narażać się na wysokie koszty naprawy smartfona lub co gorsza, jego całkowitą wymianę. Warto więc rozważyć taką możliwość, szczególnie gdy kupujemy nowe, drogie urządzenie.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: