ile kosztuje ubezpieczenie drona

Jak ubezpieczyć drona?

Prawo dla dronów obowiązujące w całej Unii Europejskiej mówi o tym, że pilot powinien posiadać polisę OC w przypadku, gdy steruje maszyną, której masa przekracza 20 kg. Natomiast obecnie w Polsce Urząd Lotnictwa Cywilnego zaleca polisę OC jako dobrowolne ubezpieczenie nawet dla maszyn o znacznie mniejszej masie.

Czy trzeba mieć OC na drona?

Najpierw za sprawą dyrektywy Unii Europejskiej nr 2019/947, a następnie na mocy znowelizowanej ustawy Prawo Lotnicze – od 2020 roku także w Polsce pilot drona powinien posiadać wykupione ubezpieczenie drona przed przystąpieniem do lotów, o ile masa takiej maszyny przekracza 20 kg.

Jak ubezpieczyć drona DJI?

Najwygodniejszym sposobem nabycia DJI Care Refresh jest zakupienie go wraz z produktem DJI. Jeśli zostanie zakupiony z nowym dronem, ubezpieczenie automatycznie zostanie przypisane do Twojego drona po jego aktywacji.

Jak należy oznaczyć drona?

Na drona naklejamy tylko i wyłącznie Numer Operatora zaczynający się od 3 liter POL a następnie jest ciąg zmienny liter i cyfr np. POLa12345bc67891. Uwaga! Jeśli masz kilka dronów, to w trwały sposób musisz nanieść na nich ten sam numer operatora np.

Ile kosztuje DJI Care?

139,00 zł / szt.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: