ile kosztuje ubezpieczenie bmw e36

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu BMW?

Średnia cena ubezpieczenia BMW zazwyczaj utrzymywała się na poziomie ok. 900-1000 zł. Ciekawą sytuację odnotowano jednak w kwietniu 2021 roku, kiedy to średnia składka aut tej marki spadła do 849 zł, co w tym miesiącu pozwalało uznać ją za średnio drogi, a nie jeden z najdroższych samochodów w ubezpieczaniu.

Czy ubezpieczenie BMW jest droższe?

W 2019 roku właściciele BMW płacili średnio 46% więcej za obowiązkowe ubezpieczenie niż właściciele Skody. Drugą najdroższą w OC marką było Audi. Wpływ na wyższe ceny polis miało kilka czynników, związanych zarówno z kierowcą, jak i zgłoszonym do ubezpieczenia pojazdem.

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu BMW E46?

Średnio trzeba zapłacić za BMW serii 3 E46 około 10–15 tys.

Ile kosztuje ubezpieczenie BMW Seria 3?

Ile kosztuje OC najpopularniejszych modeli BMW? Użytkownicy porównywarki rankomat.pl w III kwartale 2021 r. najczęściej zgłaszali do ubezpieczenia BMW Serii 3, którego średnia cena polisy OC wyniosła 784 zł. Jednocześnie był to najdroższy w ubezpieczeniu model w tym okresie.

Ile się płaci za ubezpieczenie samochodu?

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu? Średnia cena OC w pierwszym półroczu 2021 roku wyniosła 617 zł – wynika z naszego podsumowania cen OC. Polisy staniały w stosunku do ostatniego kwartału roku ubiegłego o 3,7%.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: