ile kosztuje ubezpieczenie assistance

Ile kosztuje assistance na 7 dni?

Ile kosztuje assistance krótkoterminowe za granicą i w Polsce? Krótkoterminowa ochrona assistance nie kosztuje dużo – najtańsze pakiety można mieć już za parę złotych, a typowy koszt 7-dniowej ochrony w Polsce i Europie nie przekracza 50 zł.

Czy można wykupić assistance na miesiąc?

Assistance krótkoterminowe można kupić w dowolnym momencie, jeśli w najbliższym czasie planujemy np. wyjazd samochodem na urlop za granicę. Zwykle towarzystwa ubezpieczeniowe oferują polisy na 7, 15 lub 30 dni. Jednocześnie wielu ubezpieczycieli wraz z OC czy AC zapewnia bezpłatnie w pakiecie mini assistance.

Ile kosztuje assistance w PZU?

dopłata do wariantu Super (ochrona na terenie Polski) wynosi 139 zł, przy czym zniesienie franszyzy kilometrowej to dodatkowy koszt 112 złotych; objęcie ochroną ASS pojazdu w Polsce i Europie jest jeszcze droższe: 298 zł dopłaty bez zniesienia limitu odległości od domu lub 337 zł po jego zniesieniu.

Czy można wykupić tylko assistance?

Tylko część ubezpieczycieli ma w swojej ofercie takie rozwiązanie. Inni umożliwiają nabycie assistance tylko w pakiecie z OC lub AC. Do towarzystw ubezpieczeniowych, w których można kupić samo assistance, należą m.in. Generali, Uniqa i LINK4.

Ile razy można skorzystac z assistance?

z pomocy można skorzystać tylko dwa razy w ciągu roku.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: