ile kosztuje ubezpieczenie assistance europa

Ile kosztuje assistance na Europę?

Tańsze pakiety, obowiązujące przez cały rok na terenie Europy, można kupić za mniej niż 100 zł. Pakiety z maksymalną ochroną kosztują od 250–300 zł do 600 zł w zależności od ich zakresu. Najmniejszy wydatek czeka tych, którzy potrzebują assistance tylko na tydzień – taką ochronę można znaleźć już za 25 zł.

Gdzie wykupic assistance na Europę?

Assistance Europa bez limitu kilometrów – gdzie kupić?Assistance Europa bez limitu kilometrów dostępne jest tylko w ofercie Generali. … Przykładowe firmy oferujące holowanie za granicą na odległość co najmniej 1000 km to: Benefia czy Ergo Hestia.

Ile kosztuje assistance na 7 dni?

Ile kosztuje assistance krótkoterminowe za granicą i w Polsce? Krótkoterminowa ochrona assistance nie kosztuje dużo – najtańsze pakiety można mieć już za parę złotych, a typowy koszt 7-dniowej ochrony w Polsce i Europie nie przekracza 50 zł.

Czy można wykupić assistance na miesiąc?

Assistance krótkoterminowe można kupić w dowolnym momencie, jeśli w najbliższym czasie planujemy np. wyjazd samochodem na urlop za granicę. Zwykle towarzystwa ubezpieczeniowe oferują polisy na 7, 15 lub 30 dni. Jednocześnie wielu ubezpieczycieli wraz z OC czy AC zapewnia bezpłatnie w pakiecie mini assistance.

Ile razy można skorzystac z assistance?

z pomocy można skorzystać tylko dwa razy w ciągu roku.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: