ile kosztuje ubezpieczenie anglika 2017

Ile droższe jest ubezpieczenie anglika?

Ubezpieczenie OC anglika kosztuje średnio 1159 zł. Ubezpieczyciele drożej wyceniają ubezpieczenie samochodów sprowadzanych z Wielkiej Brytanii ze względu na mniejszą widoczność i komfort jazdy kierującego, który znajduje się po prawej stronie samochodu.

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu anglika w Polsce?

Za ubezpieczenie samochodu sprowadzonego z Anglii możemy zwykle zapłacić od 500 do nawet 2900 złotych. Ubezpieczenie anglika w Polsce pozwala bezpiecznie poruszać się po krajowych drogach, choć kierowcy powinni liczyć się z nieco większymi wydatkami za OC i AC.

Czy ubezpieczenie anglika w Polsce jest drozsze?

Średnia cena polisy dla auta z kierownicą po prawej stronie jest wyższa o 880 zł, ale trzeba też zwrócić uwagę na fakt, że średnia cena polisy dla „normalnego” samochodu jest wyższa o minimum 100 zł niż w Uniqa i Gothaer.

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu z kierownicą po prawej stronie?

od 200 do 1500 zł / szt. od 50 do 150 zł / szt. Znacznie droższym wariantem będzie przełożenie kierownicy z prawej na lewą stronę.

Ile kosztuje przełożenie kierownicy w angliku?

400-500 zł. W sumie przystosowanie „anglika” do ruchu prawostronnego będzie kosztowało 1800-4500 zł. Kierowcom, którzy zdecydują się na sprowadzenie do Polski auta z kierownicą po prawej stronie warto polecić nieobowiązkowy wprawdzie, ale bardzo przydatny dodatek – zespół ldwóch usterek montowany przy lewym słupku.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: